• Školní rok
    • Oblast
    • Kolo
    • Vyhledat
    • Celostátní kolo

    • 2017 / 2018

        • Lucie Brůzlová

        • 1. místo
        • Spěchej pomalu · Celostátní kolo · 2017 / 2018
    • 2016 / 2017

        • Magdaléna Hřibová, Kateřina Páralová

        • Pangea · Celostátní kolo · 2016 / 2017
    • 2015 / 2016

        • Kateřina Hledíková

        • Olympiáda v českém jazyce · Celostátní kolo · 2015 / 2016
        • Kateřina Hledíková, Adéla Zábojníková

        • Pangea · Celostátní kolo · 2015 / 2016
    • 2014 / 2015

        • Kateřina Hledíková, Adéla Zábojníková

        • Pangea · Celostátní kolo · 2014 / 2015
    • Krajské kolo

    • 2016 / 2017

        • Lucie Koželuhová

        • 3. místo
        • Testování SCIO · Krajské kolo · 2016 / 2017
        • Michal Sechovec

        • 2. místo
        • Testování SCIO · Krajské kolo · 2016 / 2017
    • 2015 / 2016

        • Ondřej Nebesař

        • 1. místo
        • Testování SCIO · Krajské kolo · 2015 / 2016
        • Gabriela Malých, Kateřina Páralová, Radim Kundrata, Michal Sechovec

        • 4. místo
        • Dopravní výchova · Krajské kolo · 2015 / 2016
        • Nikola Svozilová

        • 1. místo
        • Testování SCIO · Krajské kolo · 2015 / 2016
        • Radim Kundrata

        • 3. místo
        • Fyzikální olympiáda · Krajské kolo · 2015 / 2016
        • Radim Kundrata

        • 10. místo
        • Chemická olympiáda · Krajské kolo · 2015 / 2016
        • Natálie Fojtíková

        • 1. místo
        • Sudoku - 2. stupeň · Krajské kolo · 2015 / 2016
        • Natálie Fojtíková

        • 1. místo
        • Testování SCIO (6. třídy + primy) · Krajské kolo · 2015 / 2016
        • Michaela Gagová

        • 4. místo
        • Sudoku - 2. stupeň · Krajské kolo · 2015 / 2016
        • Nikola Svozilová

        • 5. místo
        • Sudoku - 2. stupeň · Krajské kolo · 2015 / 2016
        • Kateřina Hledíková

        • 1. místo
        • Testování SCIO · Krajské kolo · 2015 / 2016
    • 2014 / 2015

        • Lucie Brůzlová, Tomáš Hamšík, Magdalena Hřibová, Martin Fiala, Jakub Kuchař, Kamil Rigó

        • 4. místo
        • Zlatý list · Krajské kolo · 2014 / 2015
        • Kateřina Hledíková, Kateřina Slavíčková, Klára Vápeníková, Anna Wolfová, Michal Zábojník, Adéla Zábojníková

        • 5. místo
        • Zlatý list · Krajské kolo · 2014 / 2015
        • Veronika Hřibová

        • 15. místo
        • Dějepisná olympiáda · Krajské kolo · 2014 / 2015