• Odborná učebna fyziky
      • Učebna fyziky se nachází v 1. patře staré budovy. Třída je vybavena PC s nainstalovanými výukovými programy a připojením k internetu. Jeho součástí je vizualizér, interaktivní tabule
        a dataprojektor. Prostřednictvím tohoto zařízení žáci lépe pochopí i složitější jevy a výuka bude pro ně zajímavější a rozmanitější. V přilehlých vitrínách jsou vystaveny funkční fyzikální modely a měřicí přístroje, které rovněž pomáhají k pochopení dané fyzikální problematiky.

• Odborná pracovna chemie
      • Odborná pracovna chemie se nachází ve 2. patře nové budovy. Je vybavena velkým demonstračním stolem na stupínku, interaktivní tabulí a dataprojektorem. V učebně jsou uloženy žákovské laboratorní soupravy, které jsou žáky využívány při laboratorních pracích, ve vitrínách jsou ukázky chemického skla a molekulových modelů. Na stěnách jsou rozmístěny nástěnné tabule s chemickou tématikou a na hlavní nástěnce žáci prezentují výsledky svých vlastních projektů.

• Odborná pracovna přírodopisu
      • Odborná učebna přírodopisu se nachází v prvním patře nové budovy. Je vybavena interaktivní tabulí,  dataprojektorem, mikroskopy a počítači, které žáci využívají při výuce. Ve vitrínách jsou ukázky minerálů, hornin a různých vycpaných zvířat. Na stěnách jsou rozmístěny nástěnné tabule s přírodopisnou tématikou. Velkou výhodou je učitelský stupínek s demostrační katedrou.

• Učebna hudební výchovy
      • Učebna hudební výchovy se nachází ve třetím patře nové budovy. I tady máme pro žáky moderní vybavení v podobě PC, dataprojektoru a interaktivní tabule. Součástí učebny je kvalitní ozvučení a několik hudebních nástrojů, např. klavinova, kytara, klávesy a další. V přilehlém kabinetu jsou potřebné pomůcky, zpěvníky a odborná literatura. V příjemném prostředí se žáci mohou jednou týdně ponořit do světa hudby.

• Učebna výtvarné výchovy
      • Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum

• Učebny informatiky
      • Škola disponuje celkovým počtem 30 počítačů ve dvou vzájemně propojených učebnách, jež jsou umístěny v podkrovních místnostech učebnového pavilonu. Všechny počítače jsou s operačním systémem Windows 10 nebo Windows 7 Profesional a 19" LCD monitory. Obě učebny vyhovují dnešním náročným hygienickým normám v oblasti uspořádání, vybavení interaktivní technikou a stínění venkovního světla. Od roku 2013 jsou vybaveny klimatizací.

• Cvičná kuchyně
      • Škola disponuje nově vybavenou učebnou vaření, která se nachází vedle dílny. Jsou zde nové sklokeramické sporáky, horkovzdušné trouby na pečení, myčka nádobí a další pomůcky, které žáci hojně využívají při přípravě studených i teplých pokrmů.

• Učebna technických prací
      • Učebna se nachází v přízemí staré budovy. Ve třídě je 16 pracovních stolů a nářadí pro obrábění dřeva, kovů a plastů. Na stěnách visí nástěnné tabule, které popisují různé nářadí nebo pracovní operace. K dílně dále patří sklady pomůcek, materiálu, strojovna a nářaďovna pro pěstitelství.

• Jazykové učebny
      • Na naší škole máme dvě jazykové učebny, které slouží k modernímu vyučování cizích jazyků. Každá učebna je vybavena ovládacím pultem s přehrávačem a sluchátky. Učitel je v kontaktu se žáky a má možnost kontrolovat výslovnost každého žáka zvlášť nebo s vybranými žáky konverzovat. Přehrávač dokáže text připravený k poslechu zpomalit nebo zrychlit. Učitelé k tomu mohou používat nahrávky na CD nebo flash disku. Ovládací pult je propojen s počítačem s internetem a interaktivní tabulí. Žákovské lavice jsou uspořádány do tvaru písmene „U“.