• Šablony 2017

• REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0007613
          je spolufinancován Evropskou unií.

• Podpora rozvoje čtenářské a matematické gramotnosti, kvalitnější vzdělávání dětí a žáků ohrožených školním neúspěchem a podpora společného vzdělávání.
          • Podpora osobnostního a sociálního rozvoje pedagogů, sdílení zkušeností a personální podpora škol.
        • Celorepubliková síť Laborky.cz při Gymnáziu ve Slaném

• REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_010/0000540

je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt se zaměřuje na kolegiální podporu pedagogů. Jeho cílem je vzájemné sdílení zkušeností formou prezenčních setkání, prostřednictvím on-line webinářů a účastí na pravidelných projektových odpoledních.

Projekt si klade za cíl vytvořit funkční centra kolegiální podpory (dále jen CKP), ve kterých budou zapojení pedagogové pravidelně sdílet zkušenosti a prezentovat příklady dobré praxe z oblasti SC5 - Přírodovědná gramotnost a badatelsky orientovaná výuka.

• Dotkněte se inovací

• REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU: CZ.1.07/1.3.00/51.0024

Cílem projektu je

• zvýšení profesních a osobnostních kompetencí vedoucích pracovníků a pedagogických pracovníků v oblasti využití ICT ve výuce,
        • zvýšení a zkvalitnění využití ICT prostředků a technologií ve výuce na ZŠ a SŠ,
        • zvýšení metodické a technické podpory pedagogických pracovníků.

Klíčové aktivity:

• KA 01 Vzdělávání vedoucích pracovníků škol
        • KA 02 Metodická podpora škol
        • KA 03 Podpora ICT metodika ve škole
        • KA 04 Vzdělávání pedagogů
        • KA 05 Evaluace
      • Nové přístupy k realizaci praktického vyučování ve Zlínském kraji

• REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU: CZ.1.07/1.1.00/54.0019

Stali jsme se pracovištěm projektu "Nové přístupy k realizaci praktického vyučování ve Zlínském kraji".

Všeobecným cílem projektu je zvýšení kvality počátečního vzdělávání prostřednictvím vytvoření komplexního systému podpory praktického vyučování na středních odborných a základních školách ve Zlínském kraji. Navrhovaný systém je založen na zavedení nových forem spolupráce škol a reálného pracovního prostředí (vytvoření agentury praxí, vytvoření středisek praxí, realizace minipodniků, realizace podnikatelských fór). Více na http://www.sosluhac.cz/projekty/publicita-projektu-opvk