• Třídní schůzky

• do 14. září - Rodičovské schůzky 1. a 6. tříd
          • úterý 23. října - Setkání rodičů vycházejících žáků se zástupci SŠ (školní jídelna)
          • čtvrtek 22. listopadu - Plenární schůze (školní jídelna), třídní schůzky (kmenové třídy)
          • úterý 15. ledna - Den otevřených dveří, informace o prospěchu a chování žáků (kabinety vyučujících)
          • úterý 5. února - Informační schůzka pro rodiče vycházejících žáků k vyplňování přihlášek
          • čtvrtek 11. dubna - Třídní schůzky (kmenové třídy)
          • čtvrtek 30. května - Individuální podávání informací o prospěchu a chování žáků (kabinety vyučujících)

Poznámka: Možná změna vyhrazena!

Individuální schůzky

Z hlediska informovanosti rodičů o činnosti žáků a školy nelze klást hlavní důraz pouze na třídní schůzky.

Rodič může navštívit každého vyučujícího denně v době od 7:45 do 14:00 hodin. Je nutné si schůzku dohodnout předem, nejlépe v době před nebo po vyučování.